Замјеница начелника општине Челинац Милијана Топић посјетила је 5. октобра малишане у дјечијем вртићу „Невен“. Повод за посјету била је Недјеља дјетета, која се традиционално обиљежава прве седмице октобра. Замјеницу су у вртићкој трпезарији дочекали сви другари, од јасличке до велике васпитне групе, гдје су уз помоћ својих тета извели пригодан програм.

Топићева је малишане подсјетила на то да поред својих набројаних дјечијих права имају и одређене обавезе које свакодневно морају да испуњавају. Како се у госте не долази без поклона, ни овај пут нису изостале корпе са освјежењем и дидактичким средствима за малишане. Након угодног дружења уз пјесму, радосну грају и смијех, малишани из велике васпитне групе уручили су својој гошћи пригодан поклон са мотивима јесени који су израдили уз помоћ својих тета.
У дјечијем вртићу „Невен“ тренутно дневно борави 149 дјеце, а ових дана треба да почну и радови на проширењу вртића.