У периоду од 13. до 17. новембра у свим мјесним заједницама општине Челинац биће организоване јавне расправе о сљедећим документима: Нацрту буџета општине Челинац за 2018. годину, Нацрту програма текућег одржавања локалних и некатегорисаних путева на подручју општине Челинац за 2018. годину и Нацрту програма одржавања објеката заједничке комуналне потрошње за 2018. годину.

Електронску форму нацрта поменутих докумената, као и план одржавања јавних расправа грађани могу преузети на нашој интернет страници, у рубрици „Актуелно“.
Овом приликом позивамо грађане и друге заинтересоване субјекте да у што већем броју узму учешће у јавној расправи, како бисмо на основу конкретних приједлога и сугестија израдили што квалитетнија и свеобухватнија документа.