Текст и фото: ЈУ дјечији вртић "Невен"
Новогодишња свечаност у ЈУ Дјечији вртић „Невен“ Челинац обиљежена је 28. децембра 2017. године веселим пригодним програмом.
У празничном расположењу најмлађи малишани из јасличких група су са васпитачицама и родитељима дочекали дједа мраза, добили пакетиће и фотографисали се, а они из вртићких група су веселим програмом забавили маме, тате, баке, дједе и остале госте и пожељели им срећне предстојеће празнике.

Било је ту вила, вилењака, вјештица, сњешкића и зекица који су својим перформансом одушевили публику.
За сву дјецу која похађају вртић установа је обезбиједила бесплатне новогодишње пакетиће уз помоћ културно-едукативног центра „Ихтус“из Бањалуке, те се и овим путем захваљујемо што су нашим малишанима уљепшали празнике.
Дружењу са малишанима на новогодишњој свечаности присуствовали су начелник општине Челинац, предсједник и потпредсједник Скупштине општине Челинац.
СРЕЋНЕ ПРЕДСТОЈЕЋЕ ПРАЗНИКЕ ЖЕЛЕ ВАМ ДЈЕЦА И КОЛЕКТИВ НАШЕ УСТАНОВЕ!