У оквиру пројекта „Локални интегрисани развој” (ЛИР) који спроводи Развојни програм Уједињених нација у Босни и Херцеговини (УНДП БиХ), а примарно финансира Европска унија (ЕУ), објављен је позив малим и средњим предузећима за исказивање интереса за подршком на провођењу пројеката унапређења технолошке опремљености и обука за преквалификацију и доквалификацију за потребну радну снагу у 2017. и 2018. години.

Овај позив за исказивања интереса ће омогућити свим заинтересованим малим и средњим предузећима (МСП) са подручја партнерских јединица локалне самоуправе, који дјелују у приоритетним секторима (обрада дрвета, обрада метала, обрада текстила и ИТ сектор) и одабраним ланцима вриједности да раде заједно са пројектом, како би реализовали инвестиције усмјерене ка побољшању технолошке опремљености и програме обука за преквалификацију и доквалификацију потребне радне снаге ради постизања вишег степена продуктивности и креирања радних мјеста, а у циљу подизања конкурентности МСП.
Крајњи рок за подношење пријава је четвртак, 19. октобар 2017. године до 17 часова.
Јавни позив у цјелини са потребним обрасцима заинтересована јавност може преузети на сљедећем линку: Јавни позив