Tekst i foto: JU Dječiji vrtić "Neven"
Novogodišnja svečanost u JU Dječiji vrtić „Neven“ Čelinac obilježena je 28. decembra 2017. godine veselim prigodnim programom.
U prazničnom raspoloženju najmlađi mališani iz jasličkih grupa su sa vaspitačicama i roditeljima dočekali djeda mraza, dobili paketiće i fotografisali se, a oni iz vrtićkih grupa su veselim programom zabavili mame, tate, bake, djede i ostale goste i poželjeli im srećne predstojeće praznike.

Bilo je tu vila, vilenjaka, vještica, snješkića i zekica koji su svojim performansom oduševili publiku.
Za svu djecu koja pohađaju vrtić ustanova je obezbijedila besplatne novogodišnje paketiće uz pomoć kulturno-edukativnog centra „Ihtus“iz Banjaluke, te se i ovim putem zahvaljujemo što su našim mališanima uljepšali praznike.
Druženju sa mališanima na novogodišnjoj svečanosti prisustvovali su načelnik opštine Čelinac, predsjednik i potpredsjednik Skupštine opštine Čelinac.
SREĆNE PREDSTOJEĆE PRAZNIKE ŽELE VAM DJECA I KOLEKTIV NAŠE USTANOVE!