Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Sekretar Skupštine opštine Штампа Ел. пошта

 

v.d. sekretara Skupštine opštine Čelinac

Zvijezdana Đurić, dipl. pravnik

Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50
Kontakt telefon: 051/553-018
Faks: 051/553-017
E-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели


Sekretara Skupštine na prijedlog komisije za izbor i imenovanje imenuje Skupština opštine nakon sprovedene procedure od strane posebne komisije Skupštine opštine u skladu sa Zakonom.

Sekretar Skupštine opštine rukovodi stručnom službom Skupštine opštine, a u saradnji sa Predsjednikom Skupštine opštine i Načelnikom opštine priprema prijedlog dnevnog reda Skupštine,  obezbjeđuje uslove za rad Skupštine, pruža stručnu pomoć predsjedniku Skupštine opštine, odgovara za zakonitost rada Skupštine opštine  i vrši  druge poslove utvrđene Statutom i Poslovnikom Skupštine opštine.