Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Čelinačke novine
четвртак, 27 новембар 2008 17:27

jesečna revija „Čelinačke novine“ - List o Čelincu i Čelinčanima, izlazi od početka 2000. godine. Izdavač lista je Narodna biblioteka „Ivo Andrić“ Čelinac, a glavni i odgovorni urednik Borislav Maksimović. Novine se bave isključivo lokalnim temama, i to svim oblastima života sa naglaskom na probleme koji interesuju obične ljude. Redakcija ima dvadesetak redovnih saradnika, a svaki čitalac može biti i saradnik ukoliko redakciji dostavi fotografiju ili pisani prilog.

Budući da se sredstva za štampu obezbjeđuju isključivo od djelatnosti lista, a ne od strane budžeta opštine ili političkih partija, „Čelinačke novine“ su jedan od rijetkih nezavisnih medija u Republici Srpskoj i BiH, a jedini u Čelincu. To su prepoznali i čitaoci tako da „Čelinačke“ uživaju veliku popularnost među Čelinčanima ma gdje živjeli.
Godišnja pretplata (12 brojva) je 18 KM (za čitaoce koji žive u Čelincu), a pretplatnici u dijaspori (sva mjesta prebivališta van čelinačke opštine) na tu cijenu treba da dodaju troškove poštarine. Konkretno, da bi najudaljeniji čitaoci, tj, u Italiji, Njemačkoj, Švajcarskoj, Kanadi, Australiji i dr, tokom 2009. godine dobivali svakog mjeseca „Čelinačke novine“ na adresu stana za to treba da izdvoje ukupno 40 evra.
Kontakt:
adresa: „Čelinačke novine“, ulica Vojvode Mišića 30, 78240 Čelinac, RS, BiH;
telefon: biblioteka 051/552-547; urednik 065/958-202,
e-mail redakcije: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели


 

 

Број посјета

mod_vvisit_counterДанас391
mod_vvisit_counterЈуче275
mod_vvisit_counterОве седмице3010
mod_vvisit_counterУкупно744760

Ко је на страници

Имамо 46 гостију на мрежи

Институције РС

Портал јавне управе РС