Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Služba za informisanje Štampa El. pošta
U okviru Stručne službe načelnika opštine djeluje i Služba za informisanje, čiji je osnovni zadatak da objektivno, blagovremeno i istinito informiše javnost o bitnim aktivnostima opštine.
S ciljem da se svakom fizičkom i pravnom licu pomogne da u opštini Čelinac ostvari svoja prava u skladu sa Zakonom o slobodi pristupa informacijama u RS (“Službeni glasnik Republike Srpske”, broj 20/01) sačinjen je vodič za podnosioce zahtjeva i indeks registar dostupnih informacija.

KONTAKT-OSOBA:

Dragana Kljajić, dipl. novinar
Samostalni stručni saradnik za poslove informisanja opštine Čelinac
kancelarija br. 38
Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50
Kontak-telefon: 051/553-012
Faks: 051/553-015
E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

Ovdje takođe možete preuzeti: