Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Pristup informacijama Štampa El. pošta
U okviru Administrativne službe opštine Čelinac djeluje i Služba za informisanje čiji je osnovni zadatak da objektivno, blagovremeno i istinito informiše javnost o bitnim aktivnostima opštine.
S ciljem da se svakom fizičkom i pravnom licu pomogne da u opštini Čelinac ostvari svoja prava u skladu sa Zakonom o slobodi pristupa informacijama u RS (“Službeni glasnik Republike Srpske”, broj 20/01) sačinjen je vodič za podnosioce zahtjeva i indeks registar dostupnih informacija.

KONTAKT OSOBA:

Dragana Kljajić, diplomirani novinar
Samostalni stručni saradnik za poslove informisanja opštine Čelinac
kancelarija br. 38
Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50
Kontakt telefon: 051/553-012
Faks: 051/553-015
E-mail: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli

 

Ovdje takođe možete preuzeti: