Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Služba za informisanje Штампа Ел. пошта
U okviru Stručne službe načelnika opštine djeluje i Služba za informisanje, čiji je osnovni zadatak da objektivno, blagovremeno i istinito informiše javnost o bitnim aktivnostima opštine.
S ciljem da se svakom fizičkom i pravnom licu pomogne da u opštini Čelinac ostvari svoja prava u skladu sa Zakonom o slobodi pristupa informacijama u RS (“Službeni glasnik Republike Srpske”, broj 20/01) sačinjen je vodič za podnosioce zahtjeva i indeks registar dostupnih informacija.

KONTAKT-OSOBA:

Dragana Kljajić, dipl. novinar
Samostalni stručni saradnik za poslove informisanja opštine Čelinac
kancelarija br. 38
Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50
Kontak-telefon: 051/553-012
Faks: 051/553-015
E-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели , Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

Ovdje takođe možete preuzeti: