Zamjenik načelnika Штампа Ел. пошта

Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50
Kontakt telefon: 051/553-013
Faks: 051/553-015
E-mail: Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели

Biografija

Rođena 1985. godine u Banjoj Luci. Nakon završene osnovne i srednje škole, diplomirala je na Ekonomskom fakultetu u Banjoj Luci i stekla zvanje „diplomirani ekonomista“. Trenutno je na master studijama na istoimenom fakultetu. Nakon dvije godine rada u struci, stiče zvanje „sertifikovani računovođa“. Prije imenovanja na funkciju zamjenika načelnika opštine Čelinac radila je u preduzećima „Maxcomerc“ d.o.o. Čelinac i „Ekofarm Zeol“ d.o.o. Banja Luka kao šef računovodstva.
Udata, majka jednog djeteta. Sa porodicom živi u Čelincu.

Zamjenika načelnika bira Skupština opštine, na prijedlog načelnika, u postupku predviđenim za izbor predsjednika Skupštine opštine.
Mandat zamjenika načelnika traje do kraja mandata načelnika opštine odnosno Skupštine opštine.
Zamjenik načelnika izvršava dužnosti koje mu povjeri načelnik opštine.
Zamjenik načelnika zamjenjuje načelnika kada je načelnik odsutan ili spriječen u izvršavanju svojih dužnosti.