Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Nacrti regulacionih planova na javnom uvidu Štampa El. pošta

Obavještava se javnost opštine Čelinac da su u periodu od 3. avgusta do 4. septembra 2017. godine na javnom uvidu sljedeći nacrti izmjene dijela regulacionih planova:

1.    Nacrt izmjene dijela regulacionog plana „Dijela centra Čelinca“ u Čelincu. Nacrtom izmjene plana obuhvaćen je prostor između rijeke Vrbanje, ulice Cara Lazara, planirane saobraćajnice iza osnovne i srednje škole i pješačke staze iza srednjoškolskog centra, površine od 7.00 ha i izložen je na javni uvid

u kancelariji br. 27 Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac i prostorijama „Urbis Centar“ d.o.o. Banja Luka, Bulevar Vojvode Stepe Stepanovića 101A, svakim radnim danom od 8 do 16 časova.

2.     Nacrt izmjene dijela regulacionog plana „Dijela centra Čelinca i sportsko – rekreacione zone“ u Čelincu. Nacrtom imjene plana obuhvaćene su parcele označene kao k.č. br.  660, 661/9, 659, 658/3 k.o. Čelinac Donji i dio k.č. 661/1 i k.č. 658/2 k.o. Čelinac Donji, površine 0.14 ha i izložen je na javni uvid u kancelariji br. 27 Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac i prostorijama Zavoda za izgradnju a.d. Banja Luka, Marije Bursać 4, svakim radnim danom od 7,30 do 15,30 časova.

Svako fizičko i pravno lice može dati primjedbe, prijedloge i mišljenje na planska rješenja upisom u sveske koje se nalaze u prostorijama u kojima su nacrti izloženi, ili u pisanoj formi dostaviti Odjeljenju za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac, najkasnije do 4.9.2017. godine.
Pomenute nacrte zainteresovani mogu preuzeti na zvaničnoj internet stranici opštine Čelinac u rubrici aktuelno.