Расписан јавни позив за предлагање кандидата за општинска признања Штампа Ел. пошта

Поводом Дана и славе општине Челинац-Сабора светог архангела Гаврила, Комисија за награде и признања Скупштине општине Челинац расписала је јавни позив за предлагање кандидата за додјелу општинских признања у 2017. години, и то: признање за животно дјело, почасни грађанин општине Челинац, плакете општине Челинац и захвалнице. Иницијативу за додјелу општинских признања могу дати државни органи, предузећа, установе, удружења грађана и друге организације (вјерске, хуманитарне и слично). Јавни позив остаје отворен 30 дана од дана оглашавања, а приједлози кандидата се могу доставити најкасније до 20. јуна.
Јавни позив, као и извод из одлуке о општинским признањима заинтересована јавност може преузети у рубрици „Јавни позиви“.