Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Raspisan javni poziv za predlaganje kandidata za opštinska priznanja Štampa El. pošta

Povodom Dana i slave opštine Čelinac-Sabora svetog arhangela Gavrila, Komisija za nagrade i priznanja Skupštine opštine Čelinac raspisala je javni poziv za predlaganje kandidata za dodjelu opštinskih priznanja u 2017. godini, i to: priznanje za životno djelo, počasni građanin opštine Čelinac, plakete opštine Čelinac i zahvalnice. Inicijativu za dodjelu opštinskih priznanja mogu dati državni organi, preduzeća, ustanove, udruženja građana i druge organizacije (vjerske, humanitarne i slično). Javni poziv ostaje otvoren 30 dana od dana oglašavanja, a prijedlozi kandidata se mogu dostaviti najkasnije do 20. juna.
Javni poziv, kao i izvod iz odluke o opštinskim priznanjima zainteresovana javnost može preuzeti u rubrici „Javni pozivi“.