Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Sutra neradni dan Štampa El. pošta

U skladu sa Zakonom o praznicima Republike Srpske („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj 43/07) i Odluke o određivanju radnog vremena pravnim licima i preduzetnicima koji obavljaju trgovinsku, zanatsku i uslužnu djelatnost na području opštine Čelinac („Službeni glasnik opštine Čelinac“ broj 03/13) neradni dan povodom republičkog praznika Dana pobjede nad fašizmom je 9. maj. Podsjećamo, U dane republičkih praznika ne rade republički organi i organizacije, organi jedinice lokalne samouprave, preduzeća, ustanove i druge organizacije i lica koja profesionalno obavljaju uslužne i proizvodne djelatnosti.
Načelnik opštine posebnom odlukom odredio je preduzeća, ustanove i druge organizacije s područja opštine Čelinac koje su dužne da rade u dane republičkih praznika. Odluke u cjelini zainteresovana lica mogu pogledati i preuzeti ovdje.