Сутра нерадни дан Штампа Ел. пошта

У складу са Законом о празницима Републике Српске („Службени гласник Републике Српске“ број 43/07) и Одлуке о одређивању радног времена правним лицима и предузетницима који обављају трговинску, занатску и услужну дјелатност на подручју општине Челинац („Службени гласник општине Челинац“ број 03/13) нерадни дан поводом републичког празника Дана побједе над фашизмом је 9. мај. У дане републичких празника не раде републички органи и организације, органи јединице локалне самоуправе, предузећа, установе и друге организације и лица која професионално обављају услужне и производне дјелатности.
Начелник општине посебном одлуком одредио је предузећа, установе и друге организације с подручја општине Челинац које су дужне да раде у дане републичких празника. Одлуке у цјелини заинтересована лица могу погледати и преузети овдје.