Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Neradni dani za prvomajske praznike Štampa El. pošta

U skladu sa Zakonom o praznicima Republike Srpske („Službeni glasnik Republike Srpske“ broj 43/07) i Odluke o određivanju radnog vremena pravnim licima i preduzetnicima koji obavljaju trgovinsku, zanatsku i uslužnu djelatnost na području opštine Čelinac („Službeni glasnik opštine Čelinac“ broj 03/13) neradni dani povodom republičkog praznika Međunarodnog praznika rada su 1. i 2. maj 2017. godine (ponedjeljak i utorak) i 9.5.2017. godine (utorak), kada se obilježava republički praznik, Dan pobjede nad fašizmom. U dane republičkih praznika ne rade republički organi i organizacije, organi jedinice lokalne samouprave, preduzeća, ustanove i druge organizacije i lica koja profesionalno obavljaju uslužne i proizvodne djelatnosti.
Načelnik opštine posebnom odlukom odredio je preduzeća, ustanove i druge organizacije s područja opštine Čelinac koje su dužne da rade u dane republičkih praznika. Odluke u cjelini zainteresovana lica mogu pogledati i preuzeti ovdje.