Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Objavljeni konačni rezultati konkursa o stipendiranju Štampa El. pošta

Danas su objavljeni konačni rezultati konkursa o stipendiranju učenika i studenata u opštini Čelinac za 2017. godinu. Budući da je nakon objavljivanja Rješenja o dodjeli stipendija od stipendije opštine Čelinac odustalo sedam studenata kojima je odobrena stipendija Ministarstva prosvjete i kulture Republike Srpske, komisija je sačinila izmijenjenu i dopunjenu rang-listu, na osnovu koje je načelnik Odjeljenja za privredu i društvene djelatnosti donio Rješenje o izmjeni i dopuni rješenja o dodjeli stipendija u opštini Čelinac za 2017. godinu. Rezultati su dostupni i na oglasnoj tabli Opštinske uprave Čelinac.

Takođe, načelnik opštine je donio posebnu odluku o dodjeli dvije studentske stipendije i četiri stipendije učenicima srednje škole, na osnovu socijalnog statusa. Odluka će blagovremeno biti objavljena na internet stranici opštine, u rubrici „Stipendije“.
O terminu potpisivanja ugovora o stipendiranju, stipendisti i zainteresovana javnost naknadno će biti obaviješteni.