Народна библиотека „Иво Андрић“: Расписан литерарно-ликовни конкурс „Глас за књигу“ Штампа Ел. пошта

Народна библиотека „Иво Андрић“ и СПКД „Просвјета“ ове године, по први пут, расписали су дјечији наградни литерарно-ликовни конкурс „Глас за књигу“. Конкурс је намијењен дјеци од седам до 14 година која похађају неку од основних школа на подручју општине Челинац. Тема може бити обрађена по жељи, у писаној или ликовној форми. Крајем маја стручни жири прогласиће побједника и наградити најбоље радове, који ће бити објављени у „Челиначким новинама“, на званичној интернет страници општине и на фејсбук страници библиотеке. Према ријечима директора Народне библиотеке "Иво Андрић" Јелене Иванковић, на овај начин, библиотека и челиначка „Просвјета“ настоје да популаришу књигу и подстакну дјецу на читање.
Конкурс у цјелини сви заинтересовани могу преузети овдје, као и у рубрици „Конкурси“.