Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Narodna biblioteka „Ivo Andrić“: Raspisan literarno-likovni konkurs „Glas za knjigu“ Štampa El. pošta

Narodna biblioteka „Ivo Andrić“ i SPKD „Prosvjeta“ ove godine, po prvi put, raspisali su dječiji nagradni literarno-likovni konkurs „Glas za knjigu“. Konkurs je namijenjen djeci od sedam do 14 godina koja pohađaju neku od osnovnih škola na području opštine Čelinac. Tema može biti obrađena po želji, u pisanoj ili likovnoj formi. Krajem maja stručni žiri proglasiće pobjednika i nagraditi najbolje radove, koji će biti objavljeni u „Čelinačkim novinama“, na zvaničnoj internet stranici opštine i na fejsbuk stranici biblioteke.

Prema riječima direktora Narodne biblioteke "Ivo Andrić" Jelene Ivanković, na ovaj način, biblioteka i čelinačka „Prosvjeta“ nastoje da popularišu knjigu i podstaknu djecu na čitanje. Konkurs u cjelini svi zainteresovani mogu preuzeti ovdje, kao i u rubrici „Konkursi“.

 

Servisne informacije

Arhiva vijesti