Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Boračka organizacija: Obavještenje o upućivanju na banjsko liječenje Štampa El. pošta

Ministarstvo rada i boračko-invalidske zaštite Republike Srpske raspisalo je javni poziv za podnošenje zahtjeva radi upućivanja 568 ratnih vojnih invalida i članova porodica poginulih boraca Odbrambeno-otadžbinskog rata na banjsko liječenje.
Na poziv, koji je otvoren do 26. aprila, mogu da se prijave ratni-vojni invalidi od prve do šeste kategorije i porodice poginulih boraca kojima je banjska rehabilitacija neophodna za nastavak liječenja i oporavka. Za realizaciju ovog projekta Vlada Republike Srpske je planirala 300.000 maraka.
Javni poziv u cjelini zainteresovana javnost može preuzeti ovdje.

 

Servisne informacije

Arhiva vijesti