Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Nacrti izmjena dijela regulacionih planova na javnom uvidu (u prilogu tekst i grafika) Štampa El. pošta

Iz Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove opštine Čelinac podsjećaju javnost da su u periodu od 30. marta do 30. aprila 2017. godine na javnom uvidu sljedeći nacrti izmjene dijela regulacionih planova:
1.    Nacrt izmjene dijela regulacionog plana „Dijela centra Čelinca i sportsko-rekreacione zone“ u Čelincu. Nacrtom izmjene plana obuhvaćen je prostor između rijeke Vrbanje, dijela ulice Prvog Krajiškog proleterskog bataljona (od mosta do Doma zdravlja), dijela Vidovdanske ulice (od Doma zdravlja do hotela „Turist“), dijela ulice Prve Čelinačke lake brigade (ispred hotela „Turist“) i duž granice

parcela hotela „Turist“ i parcela na kojoj je predviđena izgradnja bazena, površine od 4.90 ha i biće izložen na javni uvid u kancelariji broj 27 Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac i prostorijama „Urbis Centar“ d.o.o. Banja Luka, Bulevar Vojvode Stepe Stepanovića 101 A, svakim radnim danom od 7,00 do 15,00 časova.
2.    Nacrt izmjene dijela regulacionog plana „Dijela centra Čelinca i sportsko-rekreacione zone“ u Čelincu. Nacrtom izmjene plana obuhvaćene su parcele označene kao k.č. br. 702/4 i 702/5 k.o. Čelinac Donji, površine 0.19 ha i biće izložen na javni uvid u kancelariji broj 27 Odjeljenja za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac i prostorijama JU Institut za urbanizam, građevinarstvo i ekologiju RS, Save Mrkalja 16, svakim radnim danom od 7,00 do 15,00 časova.
Tekstualne i grafičke dijelove nacrta navedenih planova moguće je preuzeti ovdje (Inkoprom) i ovdje (ograda-crkva).
Svako fizičko i pravno lice može dati primjedbe, prijedloge i mišljenje na planska rješenja upisom u sveske koje se nalaze u prostorijama u kojima su nacrti izloženi, ili u pisanoj formi dostaviti Odjeljenju za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove Opštinske uprave Čelinac, najkasnije do 30.04.2017. godine.

 

 

Servisne informacije

Arhiva vijesti