Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Nacrt strategije upravljanja otpadom za period 2017-2026. godina na javnoj raspravi Štampa El. pošta

Ministarstvo za prostorno uređenje, građevinarstvo i ekologiju Republike Srpske provodi javnu raspravu o Nacrtu strategije upravljanja otpadom za period 2017-2026. godina i tim povodom poziva jedinice lokalne samouprave da dokument učine dosstupnim što široj javnosti. Slijedom toga, u rubrici „Javne rasprave“ objavljujemo nacrt dokumenta, a sve prijedloge i sugestije zainteresovana javnost može uputiti Odjeljenju za prostorno uređenje i stambeno-komunalne poslove opštine Čelinac putem sljedećih kontakata: 553-040 (kontakt-osoba Dragana Berak), Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli , ili doći lično u kancelariju broj 33 Opštinske uprave. Rok za dostavljanje sugestija i prijedloga je 16. april tekuće godine.

Foto: www.vladars.net