Нацрт стратегије управљања отпадом за период 2017-2026. година на јавној расправи Штампа Ел. пошта

Министарство за просторно уређење, грађевинарство и екологију Републике Српске проводи јавну расправу о Нацрту стратегије управљања отпадом за период 2017-2026. година и тим поводом позива јединице локалне самоуправе да документ учине досступним што широј јавности. Слиједом тога, у рубрици „Јавне расправе“ објављујемо нацрт документа, а све приједлоге и сугестије заинтересована јавност може упутити Одјељењу за просторно уређење и стамбено-комуналне послове општине Челинац путем сљедећих контаката: 553-040 (контакт-особа Драгана Берак), Ова адреса ел. поште заштићена је од спам напада, треба омогућити ЈаваСкрипт да бисте је видели , или доћи лично у канцеларију број 33 Општинске управе. Рок за достављање сугестија и приједлога је 16. април текуће године.

Фото: www.vladars.net