Борачка организација: Обавјештење о набавци огријевног дрвета Штампа Ел. пошта

Почетком марта ове године републичка борачка организација потписала је протокол о испоруци огријевног дрвета са јавним предузећем „Шуме Републике Српске“, гдје су се обавезали да омогуће члановима борачких организација куповину огријевног дрвета на одложено плаћање у шест једнаких рата.
Из борачке организације општине Челинац обавјештавају кориснике личних и породичних инвалиднина који су заинтересовани за куповини огријевног дрвета да се јаве у канцеларију ове организације (зграда општинске управе, први спрат, канцеларија број 15). Из борачке организације истовремено напомињу да сви заинтересовани корисници личних и породичних инвалиднина дрва могу да наруче до 15.5.2017. године, те да послије тог датума, до краја текуће године, наручивање дрвета за огријев неће бити могуће.