Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Boračka organizacija: Obavještenje o nabavci ogrijevnog drveta Štampa El. pošta

Početkom marta ove godine republička boračka organizacija potpisala je protokol o isporuci ogrijevnog drveta sa javnim preduzećem „Šume Republike Srpske“, gdje su se obavezali da omoguće članovima boračkih organizacija kupovinu ogrijevnog drveta na odloženo plaćanje u šest jednakih rata.
Iz boračke organizacije opštine Čelinac obavještavaju korisnike ličnih i porodičnih invalidnina koji su zainteresovani za kupovini ogrijevnog drveta da se jave u kancelariju ove organizacije (zgrada opštinske uprave, prvi sprat, kancelarija broj 15).

Iz boračke organizacije istovremeno napominju da svi zainteresovani korisnici ličnih i porodičnih invalidnina drva mogu da naruče do 15.5.2017. godine, te da poslije tog datuma, do kraja tekuće godine, naručivanje drveta za ogrijev neće biti moguće.