Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Nacrt statuta opštine na javnoj raspravi Štampa El. pošta

Obavještavamo građane opštine Čelinac da je u toku javna rasprava o nacrtu statuta opštine Čelinac. Javna rasprava će trajati do 24.3.2017. godine, a 23.3.2017. godine u 18 časova biće održana centralna javna rasprava u velikoj sali opštine Čelinac.
Uvid u nacrt dokumenta moguće je izvršiti radnim danom na oglasnoj tabli u holu opštine, kao i u kancelariji broj 48 - u vremenu od sedam do 15 časova. Elektronsku formu dokumenta moguće je preuzeti u rubrici „Javne rasprave“.

Vaše primjedbe i sugestije možete dostaviti u pisanom obliku Skupštini opštine ili putem i-mejla na adresu Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli