Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Raspisan javni poziv za dodjelu u zakup tezgi na zelenoj pijaci Štampa El. pošta

Načelnik opštine Čelinac raspisao je javni poziv poljoprivrednim proizvođačima za dodjelu u zakup tezgi na zelenoj pijaci u Čelincu.
Pravo prijave za zakup tezge na zelenoj pijaci imaju poljoprivredni proizvođači sa područja opštine Čelinac koji se bave poljoprivrednom proizvodnjom i koji višak proizvoda sa svojih gazdinstava žele da plasiraju putem zelene pijace. Pod viškom proizvoda smatra se: voće, povrće, rasadni materijal povrća i cvijeća, pčelinji proizvodi i drugi proizvodi po narudžbi kupca. Iznos zakupnine jedne tezge je 90 KM mjesečno ili 700 KM za cijelu godinu.
Zainteresovani poljoprivredni proizvođači prijave podnose do 13.04.2017. godine Odjeljenju za privredu i društvene djelatnosti.
Javni poziv u cjelini zainteresovana javnost može pogledati i preuzeti u rubrici "Javni pozivi". Isti je objavljen i na oglasnoj tabli opštine Čelinac.