Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Pravilnik o kategorizaciji sportova i dodjeli novčanih sredstava sportskim udruženjima na javnoj raspravi 20. marta Štampa El. pošta

Centar za kulturu, fizičku kulturu, obrazovanje i informisanje Čelinac poziva zainteresovanu javnost na raspravu o prijedlogu pravilnika o kategorizaciji sportova i dodjeli novčanih sredstava sportskim udruženjima opštine Čelinac za 2017. godinu. Javna rasprava će biti održana 20. marta 2017. godine u 15 časova, u velikoj sali Skupštine opštine.
Eventualne prijedloge i sugestije na prijedlog pravilnika moguće je dostaviti Centru za sport i kulturu i u pisanoj formi, najkasnije do dana održavanja javne rasprave.
Prijedlog pravilnika zainteresovana javnost može pogledati i preuzeti u rubrici „Javne rasprave“.

 

Servisne informacije

Arhiva vijesti