Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Služen parastos povodom Dana boraca Štampa El. pošta

Povodom Dana boraca Odbrameno-otadžbinskog rata koji se obilježava 14. februara, u spomen-kapeli u Čelincu jerej Dejan Popović, paroh čelinački, služio je parastos za 220 poginulih boraca sa područja opštine Čelinac. Parastosu su prisustvovali predstavnici Opštinske boračke organizacije, rukovodstvo lokalne zajednice, učesnici Odbrambeno-otadžbinskog rata i porodice poginulih boraca.
Ispred Opštinske boračke organizacije vijence na spomen-obilježje položili su njen predsjednik Dalibor Vujičić, predsjednik Odbora poginulih boraca Petar Savičić i predsjednik Predsjedništva Goran Modić, a ispred opštine Čelinac načelnik Momčilo Zeljković i predsjednik Skupštine opštine Dejan Kurtinović.