Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Nacrt strategije razvoja na javnoj raspravi Štampa El. pošta

Podsjećamo, na  osnovu zaključka Skupštine opštine Čelinac, načelnik opštine objavio je javnu raspravu o nacrtu strategije razvoja opštine Čelinac od 2017. do 2026. godine. Javna rasprava je počela 3.2.2017. godine (datum usvajanja nacrta Strategije) i traje do 23.2.2017. godine. Za vrijeme trajanja javne rasprave nacrt Strategije u elektronskoj formi moguće je pročitati i preuzeti ovdje, a dostupan je i u pisanoj formi na oglasnoj tabli, kao i u kancelariji 51 Opštinske uprave Čelinac.

Centralna Javna rasprava o nacrtu Strategije biće održana 21.2.2017. godine (utorak) u 18 časova, u velikoj sali Skupštine opštine Čelinac. Mišljenja, prijedlozi i primjedbe na nacrt Strategije mogu se dostaviti do dana zaključenja javne rasprave (23.2.2017. godine), na adresu: Odjeljenje za privredu i društvene djelatnosti opštine Čelinac, Prvog Krajiškog proleterskog bataljona 50, 78240 Čelinac.
Pisana mišljenja, prijedlozi i primjedbe koji nisu dostavljeni u roku, nisu čitko napisani, bez imena i adrese podnosioca neće se uzeti u obzir u pripremi Izvještaja o javnoj raspravi.