Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Formirana nova jedinica civilne zaštite Štampa El. pošta

Kao što je ranije najavljeno, u okviru redovnih aktivnosti na zaštiti i spasavanju u vanrednim situacijama, načelnik opštine Čelinac imenovao je nove članove jedinice civilne zaštite opšte namjene. Podmlađena i reorganizovana, ova jedinica od 19 članova formirana je s ciljem djelovanja u slučajevima nastanka elementarnih nepogoda i drugih nesreća i umanjenja posljedica tih nepogoda.

Samostalni stručni saradnik za poslove civilne zaštite opštine Čelinac Milovan Ćosić rekao je da postoji realna potreba za proširenjem ove jedinice.
„Koristim i ovu priliku da pozovem sve one koji mogu i žele da pomažu u vanrednim situacijama i istovremeno budu dio ovog tima, da dođu i prijave se u kancelariji broj 22 opštine Čelinac“, rekao je Ćosić i dodao da će prva aktivnost novoformirane jedinice biti osnovna obuka za reagovanje u vanrednim situacijama.