Opština Čelinac - Zvanična internet prezentacija administrativne službe

Ispravka podatka o visini odborničke naknade objavljenog na portalu SRNE Štampa El. pošta

U tekstu pod naslovom „USVOJEN NACRT STRATEGIJE RAZVOJA OPŠTINE 2017-2026“ objavljenom 2. februara na portalu Novinske agencije Republike Srpske (SRNA), naveden je podatak da će odbornička naknada u Čelincu iznositi 360 KM, a naknada novoizabranom potpredsjedniku Skupštine opštine 560 KM  na mjesečnom nivou. Ovom prilikom obavještavamo javnost da je na 4. redovnoj sjednici Skupštine opštine Čelinac održanoj 2. februara usvojena Odluka o naknadama za vršenje odborničke dužnosti i članovima stalnih i povremenih radnih tijela i komisija, kojom je definisana naknada odbornicima u iznosu od 376 KM, dok naknada potpredsjedniku Skupštine opštine još uvijek nije definisana.